ZNOVUOTEVŘENÍ VÝSTAVY FEIGLGALLERY V GRANDHOTELU PUPP

GRANDHOTEL PUPP slaví 320 let od svého založení a po osmi měsících se znovu otevře již 1. června 2021. U této příležitosti je pro hosty a návštěvníky Grandhotelu Pupp opět zpřístupněna prodejní výstava současné realistické a figurativní tvorby ze soukromé sbírky FEIGLGALLERY, která představuje fascinující díla ikon české hyperrealistické tvorby.

„Pupp je tradiční český hotel, a proto jsou pro něj důležité české značky mající přesah do zahraničí. K tak tradičnímu hotelu, jako je Grandhotel Pupp, patří i umění, a proto jsme navázali spolupráci s FEIGLGALLERY, jelikož zastupuje současné české umělce. Samozřejmě potřebujeme jen tu nejvyšší kvalitu.“ říká Jindřich Krausz, generální ředitel. A to vskutku do detailu. Nechybí skvosty karlovarské sklárny Moser, porcelánky Thun; minerální voda Mattoni ani tradiční likér Becherovka. Atmosféru dokresluje samohrající piano české značky Petrof, speciální hodiny Prim, obuv Baťa i legendární bonbóny Hašlerky.

FEIGLGALLERY je ctí být v takové prvotřídní společnosti a jednotlivé výstavy zaměřuje systematicky s důrazem na to nejlepší a nejzásadnější ze současné české realistické tvorby. Projekt FEIGLGALLERY má za cíl prezentaci a hlavně narovnání pohledu společnosti na klasickou malbu a vyzdvihnout uměleckou hodnotu děl autorů, která jsou neprávem umisťována na okraj uměleckého vnímání z důvodu malé tzv. „intelektuální kreativity” oproti abstraktním dílům, která převažují v současné umělecké společnosti.

Dopřejte si umění. Dopřejte si krásu. Každodenně. Těšíme se v Grandhotelu Pupp.

Prof. Zdeněk Beran │ Zdeněk Trs │ Jan Uldrych │Alžběta Josefy │ Blanka Nováková│ Marek Slavík │ Zdeněk Daněk │ Pavel Holý │ Leoš Suchan │ Zuzana Dvorská Šípová │ Karel Balcar│ Alexandra Jiříčková | Adam Jilek | Adam Kašpar | Blanka Valchářová

FEIGLGALLERY

GRANDHOTEL PUPP │Mírové náměstí 2 │360 01 Karlovy Vary│ Tel.:+420 605 20 60 20│ pavel.feigl@feiglgallery.com│ www.feiglgallery.com

Kontaktujte nás

FEIGLGALLERY

Mobil: +420 605 206 020

E-Mail: pavel.feigl@feiglgallery.com

Adresa: Na Příkopě 18, Praha 1, 110 00